KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14188179
nr 1418 8179
Oidentifierad konstnär. Kor. Olja på duk, ej signerad, 21x32, yttermått inklusive ram: 32x42 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 september 2021
kl 18:13:26
11/9 17:29:04
300 kr
13/9 14:53:35
ABC-flickor (Lisa Larson)